Modulové domy

Interiér

Modulové domy se dají dle Stavebního zákona kolaudovat a užívat  k trvalému bydlení. Kompletní modulový dům pro dokážeme vyrobit cca do dvou měsíců, hotovou stavbu přivést a usadit na vašem pozemku. Modulové domy jsou vyrobeny metodou montáže dřevěných rámů při použití kvalitních materiálů s důrazem na celoroční použitelnost v tuzemských klimatických podmínkách. Jedná se o typovou výrobu preferující vynikající cenu, která je vzhledem k parametrům, použitým materiálům a zcela nové technologii výroby na trhu bezkonkurenční. Modulový dům je vhodný jak pro rekreační tak trvalé bydlení splňující všechny požadavky kolaudačního řízení, včetně výšky stropů a izolačně tepelných vlastností.

Modulové domy:

 

Zateplený/kolaudovatelný modulový dům

Naše modulové domy umožnují celoroční bydlení. Kolaudovatelný modulový dům obsahuje jedno zateplení navíc a spadá potom do energetické náročnosti B.

 

Skladba stěny modulového domu

Terasa na modulovém domě

Velikosti a tvar

Maximální velikost jednoho modulu je 13x4,5 m. Můžete si zvolit i menší, standardně 12x4 m, 10x4 m nebo 8x3,5 m, ale volba je čistě na vás. Střecha může být rovná či sedlová. Rovná střecha se dá využít jako terasa nebo malá zahrádka, pokud nemáte moc možností v okolí.

Jak vypadá převoz a osazení modulového/mobilního domu

ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům ukázkový mobilní dům